Apie mus

Teikiame tarptautinio krovinių gabenimo autotransportu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje – krovinius pervežame visoje Europos Ekonominėje bendrijoje. Šiuo metu daugiau kaip 70% užsakymų vykdome užsienio rinkoje. Taip pat siūlome patikimas ir saugias krovinių sandėliavimo paslaugas – sandėliuojame įvairių gabaritų krovinius visą parą saugomuose mūsų sandėliuose. Klientų pageidavimu galima ir sandėlių patalpų nuoma.

Krovinių gabenimo srityje dirbame jau 23 metus ir didžiuojamės, galėdami klientams pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias transportavimo paslaugas. Mūsų įmonė jau daugelį metų yra LNVAA asociacijos „Linava” narė. Džiaugiamės subūrę puikią komandą – mums dirba kvalifikuoti ir patyrę techninio aptarnavimo specialistai ir vadybininkai, puikiai išmanantys savo sritį.

Gerbiame savo klientus ir esame reiklūs kokybei, todėl rūpinamės, kad mums patikėtas krovinys tikslą  pasiektų sklandžiai ir laiku. Mūsų konsultantai visuomet pasirengę jums padėti – jei turite klausimų, mielai jums patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų krovinio gabenimui. Teikiame konsultacijas lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.